Gruzja – piękny kraj, który warto zwiedzić.

Pomysł na urlop.

Planujecie wybrać się na wakacje? Zapewne nie jeden z Was po usłyszeniu słowa urlop, ma namyśli zagraniczne czasy w ciepłych krajach, totalnym odstresowaniu i błogim wypoczynku na cudownej plaży. Nie myśleliście jednak nigdy o tym, aby monotonne wczasy zamienić w niesamowitą podróż, podczas której poznacie całkiem inną kulturę, nowe zakątki i zwyczaje?

Czas najwyższy odkryć nieznane i równie piękne. Gruzja – znakomity pomysł na spędzenie urlopu.

Urlop nie musi być oklepany. Czy wylegiwanie jest co roku na tej samej plaży, w podobnym miejscu uważacie za właściwe? Życie jest za krótkie by marnować swój czas nie odkrywając nowych kultur, miejsc i nie poznając nowych życzliwych ludzi. Warto odkrywać nieznane. Nieznane, które często staje się bardziej inspirujące. Takim własnie miejscem jest Gruzja.

 Gruzja – znakomity pomysł na spędzenie urlopu.

Wycieczka do Gruzji to podróż, która z pewnością Was bardzo pozytywnie zaskoczy. Wybierając się na urlop do Gruzji będziecie mieli poznać całkiem inne tradycje, inną kulturę i ludzi, a także dostrzec piękno tego często niedocenianego kraju. Gruzja to:

  • setki malowniczych górskich szlaków
  • znakomita gruzińska kuchnia
  • piękne zabytki
  • wiele ciekawych miejsc, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia.
  • urodziwe miasta i ich atrakcje

To trzeba zobaczyć!

Gruzja to nie tylko piękne krajobrazy, unikalna kultura i tradycję. Gruzja to miejsce gdzie w wielu miastach zobaczyć możemy niesamowite atrakcję, których próżno szukać w innych krajach. Długo by wymieniać takowe miejsca, bo tych w Gruzji naprawdę wiele, ale to obowiązkowych miejsc, które wypadałoby zobaczyć zaliczają się między innymi:

  • miasto Zugdidi z niesamowitym ogrodem botanicznym
  • region Megrelia graniczący z Morzem Czarnym i Abchazją
  • znajdujące się w powyższym regionie starożytne miasto Nokalakevi, gdzie zobaczymy najstarsze gruzińskie zabytki i budowle
  • miasto Anaklia, które z dostępem do Morza Czarnego i atrakcyjnością śmiało może konkurować z zagranicznymi kurortami
  • prowincję Samegrelo z zabytkowymi Zamkami, parkami, muzeami, a także starożytnymi ruinami

Warto wspomnieć, że istnieje również wiele innych mniejszych i większych miejscowości z niesamowitymi atrakcjami, które śmiało można zwiedzić na własną rękę, a nawet wybrać się na wspinaczkę szlakiem z wielu gruzińskich gór.

Wycieczka do Gruzji to strzał w dziesiątkę.

Bez wątpienia Gruzja nie należała nigdy do najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów, jednak czas mija nieubłaganie, a wraz z czasem na urlopowej mapie krajów, które warto odwiedzić zaczynają błyszczeć właśnie takie perełki, jak Gruzja, która śmiało może konkurować pod wieloma względami z najlepszymi miejscami wypoczynkowymi na turystycznej mapie Europy i nie tylko, a pod wieloma względami wakacje i urlop w Gruzji będzie zdecydowanie najlepszym wyborem. Serdecznie polecam.

To wszystko i jeszcze więcej pod adresem: http://visitmartvili.com/