Idealnie spędzony to czas, czyli kolonie 2022 z Kogis!

Kogis to portal turystyki dziecięcej. W ofercie znajdują się kolonie i obozy w różnych stylach. Na sportowo? Śpiewająco? Nauka języka? A może zaczarowany świat Harry’ego Pottera? Kogis zapewni Ci wiele atrakcji, a jego plan wycieczkowy spodoba się każdemu. Kolonie i obozy z Kogis znajdziesz w wielu miastach i na pewno dopasujesz je do siebie. Sprawdź, co ciekawego oferuje Kogis na stronie https://www.kogis.pl/kolonie i niech się spełniają marzenia!

Czas idealnie spędzony to czas, w którym każde dziecko spędza czas w ruchu! Kolonie z KOGIS zapewnią miejsce dla każdej szarej myszki, a także dla wybuchowego łobuza. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Uwielbiasz pływać i szaleć w wodzie? A może Twoim marzeniem jest wspiąć się na najwyższą górę na świecie? Chcesz zaimponować wszystkim swoim tańcem? Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze!

Możliwości jak spędzić czas na świeżym powietrzu jest wiele. Zostaw w domu telefon, książki i gry komputerowe i wyrusz na przygodę swoich marzeń z KOGIS! Nie ma czegoś takiego jak nuda. Na kolonii zawsze jest zabawnie i wiele różnych pomysłów, co zrobić z wolnym czasem!

A Ty? W której grupie chciałbyś się znaleźć?

PŁYWANIE I POZNAWANIE, CO SIĘ KRYJE POD WODĄ? Jeśli interesują cię zabawy na mokro oraz zabawy na plaży, na kolonii nad morzem znajdzie się miejsce dla dziewczyn i chłopców.

LUBISZ ŚPIEWAĆ, A INNI CHWALĄ TWÓJ GŁOS? Pokaż swoje siły na kolonii, gdzie będziesz mógł pokazać i podszkolić swój talent, a inni będą tylko czekali na Twoje występy. Chyba nie chcesz zmarnować takiej szansy?

SPACERY I SPANIE TO DLA CIEBIE NUDA? LUBISZ RYWALIZACJĘ? Sprawdź swoje umiejętności z KOGIS spędzając czas aktywnie. Czeka na Ciebie nowy świat! KOGIS ma w zanadrzu wiele gier typu survival i paintball. Spędź czas na bitwie na Mazurach!

JĘZYKI OBCE NIE SĄ DLA CIEBIE NICZYM TRUDNYM? Jeśli chcesz podszkolić swój język w angielskim, KOGIS ułatwi Ci porozumiewanie się z innymi na kolonii, gdzie będziesz odkrywać nowe słówka, a w przyszłości podziękujesz sobie właśnie za to, że się zdecydowałeś! Nie czekaj! Języki to bardzo trudne ale również ciekawe hobby.

OBOZY 2022

W młodym wieku nikt nie wie jeszcze kim chce być w przyszłości. Piosenkarką? Tancerką? A może wybitnym chemikiem? Na takie myśli każde dziecko ma jeszcze czas, a w tych najmłodszych latach pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i spędź najlepsze lata swojego życia na obozach z KOGIS.

TANIEC TO CAŁE TWOJE ŻYCIE? Nie zwlekaj! Wyraź swoją osobowość w tańcu i udowodnij, że taniec to wszystko, czego pragniesz w życiu! Podszkolenie swoich umiejętności otworzy drzwi do wielkiej kariery i zobaczysz, że Twój taniec doceni wiele ludzi! Pozwól sobie na odrobinę odwagi i bądź gotowy na wiele nowych kroków!

MAGIA? RZUCANIE ZAKLĘĆ Z HARRYM POTTEREM? Oczaruj innych uczestników swoimi mocami, a KOGIS sprawi, że te wakacje będą magiczne! Wsiądź do pociągu na peronie 9 i 3/4 i zwiedzaj magiczne miejsca z innymi czarodziejami! Kto wie, co czeka na Ciebie w zaczarowanych miejscach?

NIE WYOBRAŻASZ SOBIE DNIA BEZ SPORTU? Obozy sportowe to miejsce, w którym najważniejsza jest piłka! Piłka nożna? Siatkówka? Każdy sportowiec znajdzie tu coś dla siebie, a zasada jest tylko jedna! Wygrać!

GOTOWANIE? NIE MA DLA CIEBIE PRZESZKÓD W KUCHNI? Wymyślasz nowe potrawy, a dodawanie przypraw nie jest Ci obce? Nie zmarnuj talentu i ugotuj dla siebie coś pysznego! Jest wiele ciekawych dań, o których możesz jeszcze nie mieć pojęcia! Gotuj, przyprawiaj i smakuj! KOGIS pomoże Ci, żeby garnki w kuchni nigdy nie były przypalone!

Każde dziecko znajdzie dla siebie miejsce, z którego nie będzie chciało wracać! Zobacz, że KOGIS ma jeszcze w zanadrzu wiele innych kolonii i obozów! Wybierz miasto idealne dla Twoich potrzeb i wyruszaj w podróż!

Wejdź na strony internetowe i zapisz się! Przyjedź w roku 2022 i zobaczysz, że ani razu nie zatęsknisz za rokiem szkolnym!