Obóz fotograficzny dla miłośników lustrzanek i aparatów bezlusterkowych

Obozy fotograficzne są idealną okazją do potrenowania swoich umiejętności w zakresie robienia ładnych, profesjonalnych zdjęć. Taką okazję daje organizator wycieczek i obozów firma Kogis. Wakacje można zarezerwować na stronie kogis.pl i można tam również sprawdzić dostępność terminów. ,,Wakacje z aparatem” dostępne są w różnych turnusach.

Zainteresowani mogą zdecydować się na pobyt nad jeziorem w miejscowości Czaplinek bądź nad morzem w miejscowości Łazy. Obóz fotograficzny nad jeziorem dedykowany jest młodzieży od 11 do 17 lat. Zajęcia i warsztaty prowadzone są zarówno w studiu jak i również w plenerze, a także i przy komputerze. Młodzież na obozie poznaje różne techniki robienia zdjęć, na przykład: pejzaż, makrofotografię jak i również fotografię przyrodniczą. Na warsztatach, wszyscy obozowicze uczą się również, jak profesjonalnie wykonać porter bądź zdjęcie w nocy.

Obóz nauczy również młodzież, jak obchodzić się z aparatem, do jakiego zdjęcia wybrać dany obiektyw i jak ustawić odpowiednie filtry. Umiejętności te są niezbędne dla osoby, która w przyszłości chce zostać profesjonalnym i zawodowym fotografem. Młodzież nauczy się również profesjonalnej fotografii pejzażu w podczerwieni.

Obóz fotograficzny organizowany przez kogis.pl jest świetną okazją do nauki obróbki zdjęć a także przygotowania fotografii do wydruku. Oprócz merytorycznych warsztatów, na obozie czekają również inne atrakcje. Firma Kogis w ramach tego turnusu przygotowała również wycieczkę do Kołobrzegu jak i również do parku rozrywki, czyli do Energylandii. Zainteresowani będą mogli również skorzystać z wycieczki do bardzo znanego miejsca czyli do Sławogrodu. Tam, odbędzie się zwiedzanie wyjątkowej repliki ze średniowiecznych czasów. Zainteresowani będą mogli również przepłynąć się łodzią po jeziorze Drawsko. Na co dzień, obozowicze będą mogli korzystać z uroków przyrody, do dyspozycji mają dostęp do prywatnej plaży. Oprócz tego, na miejscu czekają jeszcze inne atrakcje, do których można zaliczyć skoki na trampolinie pod czujnym okiem wychowawców, gry typu ringo oraz krokiet. Zainteresowani będą mogli grać również w fistball oraz minigolfa.

Pod okiem wyspecjalizowanej kadry, obozowicze będą mogli nauczyć się również chodzenia na szczudłach. Te oraz jeszcze inne atrakcje dostępne są dla wszystkich obozowiczów. Organizator wycieczek firma Kogis oferuje również obóz fotograficzny nad morzem, który jest dostępny dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Na tych warsztatach obozowicze również poznają najpopularniejsze techniki fotografowania. Nauczą się pracy z aparatem i obiektywem. W ramach odpoczynku na obozowiczów czeka wycieczka autokarowa do Koszalina, do aquaparku.

Wszyscy obozowicze do woli będą mogli również korzystać z kąpieli w morzu. Nad bezpieczeństwem obozowiczów czuwać będzie przeszkolona kadra. Zakwaterowanie obozowicze otrzymują w 4-osobowych ośrodkach, z dostępem do łazienki. Smaczne oraz co istotne, zdrowe posiłki oferowane są 3 razy dziennie wraz z napojami i podwieczorkiem dla wszystkich obozowiczów.

Więcej na: https://www.kogis.pl/tematyki-obozow/fotograficzne/